راهنمای استفاده از ربات ساز واتس آپ اینباکس اینو

این نرم افزار اختصاصی که برای اولین بار مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته شده است، شما و کسب و کارتان را قادر می سازد تا رباتی اختصاصی برای فروش، بازاریابی و یا اطلاع رسانی ایجاد نمایید. همانطور که اشاره شد، در این ربات شما قادرید محصولات خود را دسته بندی کرده و با کاربر خود ارتباط دوسویه داشته باشید. این ربات واتس آپ به شما این امکان را می دهد بدون اینکه نیرویی برای بارایابی یا پاسخگویی به مشتریان داشته باشید به راحتی به صورت شبانه روزی به مخاطبان خود خدمات ارائه کنید.

ربات چند کاربره واتس آپ

از آنجائیکه واتس آپ یک نرم افزار مبتنی بر شماره همراه است، هر نفر می تواند فقط و فقط با یک شماره خاص خود با افراد دیگر ارتباط بگیرد. اینباکسینو توانسته است با استفاده از دانش برنامه نویسی متخصصان خود این مشکل را حل کند و به شما و کسب و کارتان امکان استفاده از یک اکانت واتس آپ برای ده ها ادمین را بدهد. با استفاده از این ربات تحت وب، همکاران متعدد یک کسب و کار از سراسر دنیا می توانند همگی با استفاده از یک شماره تماس با مشتریان یا مخاطبین کسب و کار ارتباط بگیرند.

ربات اختصاصی متصل به وب سرویس

این ربات به صورت اختصاصی داده های مختلفی که یک کسب و کار نیاز دارد تا کارکنان از آن مطلع باشند را به آن ها اطلاع رسانی می کند. به طور مثل فرض کنید شما قصد دارید جلسه ای را با حضور ده نفر از کارکنان و مهمانان خارجی شرکت برگزار کنید. این ربات به شما این امکان را می دهد تا به محض ایجاد جلسه در پلتفرم خود، ناتیفیکیشن از طریق به واتس آپ به همه مهمانان جلسه ارسال گردد.

فرم ثبت درخواست ربات واتساپ

سوالات متداول

ربات واتس اپ مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و برای ارسال چهار نوع محتوا به مخاطبان به شکل هوشمند کارایی دارد. امکان نصب بر روی رایانه دیگر، امکان ارسال لوکیشن، استخراج و تهیه بانک شماره، گزارش گیری ارسال پیام و … از مزایای استفاده از این الگوی ارتباطی هوشمند هستند.

در نسخه سفارشی ربات واتس اپ، امکان اتصال به پیام رسان تلگرام نیز وجود خواهد داشت.

در ربات واتس اپ امکان ساخت شماره تلفن تصادفی و ترتیبی وجود دارد.