Uncategorized @fa

خارج شدن از بلاک در واتساپ؛ 6 روش کاربردی برای خروج از بلاک در واتساپ

خروج از بلاک در واتساپ

امروزه واتس‌اپ با بیش از دو میلیارد کاربر در سراسر جهان به یکی از پرطرف‌دارترین پیام‌رسان‌های در حال حاضر تبدیل شده است. فرایند خروج از بلاک در واتساپ کمی پیچیده‌تر از بقیه شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام است. در ادامه فرایندهای لازم برای خروج از بلاک در واتساپ را به شما ارائه می‌دهیم.

چگونه بفهمیم در واتساپ که بلاک شده‌ایم؟

ابتدا لازم به ذکر است که بگوییم مزاحمت، توهین و تجاوز به حریم شخصی کسی نکنید تا او مجبور شود شما را بلاک کند. البته گاهی بدون اینکه کاری کرده باشیم و ندانسته نیز بلاک می‌شویم. قبل از اینکه شگردهای لازم برای خروج از بلاک در واتساپ را مطالعه کنید و یاد بگیرید؛ مطمئن شوید که بلاک شده‌اید. اگر شما بلاک شده باشید دیگر نمی‌توانید آخرین زمان آنلاین بودن مخاطب بلاک‌کننده یا به بیان دیگر وضعیت آنلاین بودن او را ببینید. زمانی که بلاک می‌شوید پروفایل، آخرین بازدید و استتوس را نیز نخواهید توانست؛ مشاهده کنید. همچنین اگر پیامی برای او ارسال کنید فقط یک تیک می‌خورد. توانایی برقراری تماس صوتی و تصویری نیز قفل می‌شود.

چطور از بلاک واتس اپ خارج شویم؟ (رفع بلاک با جدیدترین روش موجود)

چطور از بلاک واتس اپ خارج شویم؟

با انجام چند فرایند می‌توانید زمانی که بلاک شدید در واتساپ خود را آن‌بلاک کنید. البته ممکن است فردی که شما را بلاک کرده از اینکه شما خود را آن‌بلاک کردید عصبی و ناراحت‌تر شود. به بیان دیگر کار زیاد اخلاقی نمی‌باشد اما گاهی این فرایندها مورداستفاده و نیاز قرار می‌گیرند. با ما همراه باشید تا آموزش واتساپ به‌صورت صحیح و تضمینی به شما داده باشیم.

۱. دانلود برنامه‌های دیگر برای جلوگیری از بلاک شدن و رفع بلاک‌

در حال حاضر برنامه‌ای مورد تأیید فیسبوک برای جلوگیری و خروج از بلاک در واتساپ ارائه نشده است. نصب هرگونه برنامه‌ای اتلاف وقت و بسته‌های اینترنتتان است. فریب اپ‌های دیگر را نخوردید و با نصب نکردن این‌گونه برنامه‌ها از هک شدن اکانت خود نیز جلوگیری کنید. همچنین هیچ هزینه‌ای برای نصب انواع برنامه‌ها روی سیستم خودپرداخت نکنید. همان‌طور که گفتیم تمام این هزینه‌ها و برنامه‌ها کذب و دروغین هستند.

۲. اکانت واتس‌اپ خود را برای خروج از بلاک در واتساپ پاک کنید.

در صورت نیاز فوری به خروج از بلاک در واتساپ اکانت خود را پاک و حذف کنید. نگران نباشید بعد از حذف اکانت دوباره می‌توانید با همان شماره‌تلفن اکانت جدیدی برای خود بسازید. برای انجام این فرانید بسیار راحت و سریع مراحل گفته شده را به ترتیب طی کنید.

ابتدا واتس‌اپ خود را بازکرده و سه‌نقطه بالا، سمت راست صفحه را لمس کنید. بدین ترتیب وارد قسمت منو می‌شوید. سپس مراحل زیر را طی کنید:

Settings > Account > Delete my account

واتساپ برای تأیید هویت و صحت سنجی از شما می‌خواهد که شماره‌تلفنتان را وارد کنید. پس از انجام این مراحل روی گزینه دلیلت ضربه بزنید. بدین ترتیب اکانت شما حذف خواهد شد.

توجه کنید زمانی که اکانتتان را پاک کنید؛ تاریخچه چت‌های موجود در واتساپ نیز همراه آن پاک می‌شود. برای جلوگیری از حذف تاریخچه، حتی اگر با Google Drive یا i cloud پشتیبانی بگیرید بازهم تمام سوابق از بین خواهند رفت. درهرصورت پشتیان گیری اصلاً توصیه نمی‌شود چرا که اینترنت زیادی مصرف کرده و راهی برای هک شدن اکانت‌ها نیز فراهم می‌کند. همچنین توجه کنید پس از حذف، از تمام گروه‌های واتساپ خود نیز خارج می‌شوید. بعد از انجام این مرحله‌ها و ایجاد اکانتی جدید باعث خروج از بلاک در خود خواهید شد.

۳. ایجاد یک اکانت موازی برای خروج از بلاک در واتساپ

این ترفند به چند روش مختلف انجام می‌شود:

۱. استفاده از یک سیستم، گوشی، تبلت و … برای ایجاد یک اکانت جدید

۲. استفاده از شماره یا سیم‌کارت دیگر و نصب اکانت روی رایانه

۴.نصب نرم‌افزار parallel space

نرم‌افزار parallel space را نصب کنید تا با یک روش مؤثر و کاربردی باعث خروج از بلاک در واتساپ شوید. پس از نصب این برنامه هنگامی که Parallel Space باز کنید یک علامت + را خواهید دید. روی علامت مثبت ضربه زده و اپ واتساپ را انتخاب کنید. پس از انجام فرایندهایی شما دیگر دو برنامه واتساپ درگوشی خود خواهید داشت. با نصب برنامه جدید می‌توانید دوباره امکانت قبل از بلاک شدنتان را نظیر دیدن پروفایل و آخرین زمان آنلاین بود مخاطب را بازیابید و دوباره پیامتان برای او ارسال شود.

۵. ایجاد اکانت جدید با شماره‌ای دیگر (مخصوص گوشی‌های آیفون)

ایجاد اکانت جدید با شماره‌ای دیگر برای خارج شدن از بلاک

اگر از سیستم‌عامل ios یا گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنید؛ می‌توانید با انجام ترفندی باعث خروج از بلاک در واتساپ خود شوید. با این شگرد در سریع‌ترین زمان ممکن خود را آن‌بلاک کنید. خوشبختانه در آیفون می‌توانید هم‌زمان دو اکانت فعال و واقعی درگوشی خود داشته باشید. برای این کار، ابتدا برنامه

Dual space را نصب کنید. سپس مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید.

در آن ثبت‌نام کنید. سپس واتساپ را جزو برنامه‌های دوتایی قرار بدهید. در این مرحله به یک سیم‌کارت و شماره جدید یا شماره مجازی نیاز دارید. شماره را وارد کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید به‌راحتی دوباره با فرد بلاک‌کننده مکالمه‌ای را آغاز کنید.

در آخر شما قادر خواهید بود تا بدون محدودیت، دومرتبه شروع به چت کردن در واتس‌اپ با شخصی که شما را بلاک کرده کنید.

۶. استفاده از یک گروه مشترک در واتس‌اپ

این روش، روشی بسیار آسان و سریع برای خروج از بلاک در واتساپ است. در واقع این روش باعث می‌شود؛ به شیوه غیرمستقیم با فرد بلاک‌کننده ارتباط برقرار کنید و صحبت کنید. درست است که این روش هم مانند روش‌های دیگر زیاد اخلاقی نیست اما در صورت نیاز واقعاً فوری و مهم از این روش‌ها استفاده کنید. از دوستانتان بخواهید گروهی را تشکیل دهند. سپس شما و فرد بلاک‌کننده را در آن گروه اد کنند. در آخر می‌توانید در گروه شروع به چت کردن کنید و بلاک‌کننده پیام شما را ببیند. البته در این وضع نیز می‌تواند سریع از گروه خارج شود و کاری از پیش نرود. همچنین علاوه بر گروه می‌توانید از روش های ساخت کانال در واتساپ استفاده کنید و این روش را در کانال واتساپ انجام دهید.

واکنشی صحیح پس از رفع بلاک خود در واتساپ داشته باشید.

پس از خروج از بلاک در واتساپ با فرد بلاک‌کننده مکالمه بسیار مؤدبانه داشته باشید. همچنین در صورت نیاز عذرخواهی کرده و دلیل بلاک شدن خود را از او جویا شوید. توصیه می‌کنیم پس از بلاک شدن؛ این فرایندهای گفته شده را به‌سرعت انجام ندهید. این مسئله سبب شده به‌طرف مقابل کمی زمان داده شود تا دلخوری پیش‌آمده، مقداری از بین برود. در این صورت اینکه خود را آن‌بلاک کنید؛ امری اخلاقی‌تر خواهد شد.

سخن آخر

انجام راهکارهایی برای خروج از بلاک در واتساپ کار زیاد اخلاقی‌ای نیست. اما اگر بی‌دلیل بلاک شدید یا کار شدیداً فوری‌ای دارید؛ می‌توانید این مراحل را انجام دهید. امید است از این ترفندها نهایت استفاده را کرده و دغدغه شما را حل کرده باشیم. همچنین ربات whatsapp اینباکس اینو، ویژگی‌های زیادی برای انجام ترفندهای واتساپ دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *